< Wróć do bloga

Wykrywanie podsłuchów - sklep detektywistyczny

Autor: SPYROOM

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW

W ostatnich latach urządzenia do podsłuchu znacznie zyskały na popularności. Wybór jest ogromny, a dostęp do nich bardzo łatwy i dyskretny. Każdy z nas może nabyć drogą kupna przez internet nawet najprostszy sprzęt. Istnieje możliwość zainstalowania ich w domach, biurach, autach czy przedmiotach codziennego użytku.Przyczyny zakładania podsłuchów są bardzo różne – rodzice chcą usłyszeć, co mówi niania do ich dziecka, czy szef to, o czym rozmawiają współpracownicy między sobą. Zdarza się też, że podsłuch zakłada nieuczciwa konkurencja czy osoby pozostające ze sobą w konflikcie. Podsłuch jest w stanie założyć każdy, jednakże co w sytuacji, jeżeli został profesjonalnie zainstalowany i schowany przez zawodowca? Nierzadko sprzęt ukryty jest tak dobrze, że zlokalizowanie go podczas standardowego przeszukiwania jest trudne lub nawet niemożliwe. Rozejrzyj się wokół siebie – lampa, donica, maskotka dziecka? Rozmiary podsłuchów są tak niewielkie, że mogą być ukryte dosłownie wszędzie. W takiej sytuacji potrzebny będzie wykrywacz podsłuchów – konkretny sprzęt, wycelowany dokładnie na wyszukiwanie ukrytych urządzeń rejestrujących audio i video.

DYKTAFON SOROKA

 

CO POWINNO WZBUDZIĆ TWOJĄ CZUJNOŚĆ?

Jeżeli masz podejrzenie, że podsłuch może znajdować się w biurze, rozejrzyj się, czy nie pojawiły się w pomieszczeniu nowe przedmioty, a dotychczasowe nie zmieniły miejsca. Może coś wygląda, jakby było naruszone, odkręcane? Koniecznie sprawdź wszystkie miejsca, które przychodzą Ci do głowy, nawet te, które wydają się absurdalne. Tak samo postępuj w domu – przetrząśnij wszystkie dostępne miejsca. Chcesz znaleźć podsłuch w aucie? Rozejrzyj się w okolicy podsufitek, zagłówków i kratkach nawiewu. Martwisz się o lokalizator GPS? Zbadaj podwozie swojego auta – tam dostęp ma praktycznie każdy przechodzień, więc zainstalowanie go nie jest skomplikowane.

W przypadku, gdy nic nie znalazłeś, ale intuicja podpowiada Ci, że w Twoim otoczeniu z pewnością znajduje się rejestrator, którego nie jesteś w stanie zlokalizować, nie zwlekaj dłużej – zaopatrz się w wykrywacz.

 

JAKIE URZĄDZENIE WYBRAĆ?

W zależności od Twoich potrzeb, w naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje wykrywaczy:

- wykrywacze złącz nieliniowych,

- nowoczesne analizatory widma,

- urządzania optyczne i optoelektroniczne,

- testery przewodów elektrycznych i komunikacyjnych. 

 

Zajrzyj do naszego sklepu i dowiedz się, jakiego sprzętu potrzebujesz. Wielu z ich z powodzeniem użyjesz samodzielnie. Zastanów się, czy w miejscu, które chcesz przeszukać, znajdują się inne sprzęty elektroniczne, czy jest duże, czy małe, czy jest w nim sporo przeszkód, a nawet jakie panują w nim warunki pod kątem wilgotności i temperatury. Istnieje również zróżnicowanie na detektory używane w pomieszczeniach oraz samochodach. Dzięki naszym wykrywaczom jesteś w stanie znaleźć mikrofony, kamery (GSM, Wi-Fi, bezprzewodowe), lokalizatory GPS, podsłuchy telefonów, mikrosłuchawki Bluetooth, nadajniki mikrofalowe, dyktafony analogowe i cyfrowe,  telefony komórkowe, karty SIM, a nawet detonatory ładunków wybuchowych oraz wiele innych, specjalistycznych urządzeń elektronicznych.

 

POMOC PROFESJONALISTÓW

Może zdarzyć się, że wybór odpowiedniego sprzętu będzie dla nas dużym wyzwaniem. . Pomożemy w odpowiednim doborze sprzętu i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Jeżeli jednak wolisz przeprowadzić wykrywanie podsłuchów dyskretnie i zlecić to profesjonalistom, jak najbardziej oferujemy nasze usługi w tym zakresie. Wykrywanie obejmuje namierzanie specjalistyczną aparaturą elektroniczną lokalizacji urządzeń szpiegujących. Dokonujemy również inspekcji sieci elektrycznej czy telefonicznej. Jesli interesuje Cię Wykrywanie podsłuchów, skontaktuj się z nami.

Cena usługi zostanie ustalona indywidualnie w oparciu o metraż pomieszczenia oraz rodzaj użytego sprzętu. Zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalizm oraz dyskrecję.

Nie znalazłeś tego,
czego szukałeś?

Kontakt

Zostań naszym dystrybutorem

Dowiedz się więcej

Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies

Rozumiem